Handikap Giriş

Türkiye ip adreslerini kullanıyor olmanız ya da Türkiye’den katılım sağlamanızı nedeniyle, zaman zaman Handikap giriş problemi ile karşılaşmanız mümkün olabilir. Ancak bu problem kalıcı değildir. Çoğu zaman şirket tarafından giriş problemi yaşandığı an itibariyle, yalnızca birkaç dakika gibi çok kısa bir zaman süresinde, site yeniden Türkiye’deki kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Şirket bunun yöntemini, yeni giriş adresi olarak gündeme getirecektir. Tabi ki farklı sistemleri ya da yazının devamında belirtilmiş sistemleri ile kullanmanız mümkün olabilir.

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://cixi.bio/hdkpblog” text=”Giriş Yap!” ]

 

Handikap DNS İle Giriş Yapabilirsiniz

İstemeniz durumunda, Sitemizin DNS ile giriş yapabilirsiniz. İnternetten bulacağınız sunucu adreslerini; sizin sistemde yüklü ve giriş problemi yaşatan sunucu adresleri ile değiştirmeniz gerekmektedir. Fakat ihtiyaç duyanlar, sitenin canlı destek ekibinden teknik destek alabilirler. İhtiyaç duyanlar, internetten yazılı görsel destek alma şansına sahip olabilirler. Bu zorunlu bir uygulama değildir. Sadece yeni giriş adresini kullanmak da yeterli olacaktır.

Handikap VPN İle Giriş Yapabilirsiniz

Yukarıda bahsedilen sunucu adresi değişikliği haricinde, istiyor iseniz,  VPN ile giriş yapabilirsiniz. Lakin internet sağlayıcılarınızda ayarlar uzantılar bölümüne gidecek; eklenti edinin sekmesinden hareket edecek, VPN uygulamasını indirip, kurulum işlemini yapacaksınız. Hakkında engelleme kararı verilmiş, site adresini yazdığınızda, sistemin sizi bir sonraki adrese yönlendirdiğini görebilirsiniz. Bu da bir seçenek olacaktır. Bu da zorunlu olmamak ile birlikte, Türkiye’deki bazı kullanıcıların tercih ettiği seçeneklerden bir tanesi olduğu görülebilmektedir. Handikap sosyal medyalarına ulaşmak için tıklayın!

Handikap Yeni Adresi İle Giriş

Hiç şüphesiz ki Türkiye’de görülen giriş probleminde, en sağlıklı, en hızlı, en akılcı yöntem, Handikap yeni adresi ile giriş yöntemi olacaktır. Şunu bilmelisiniz, yeni giriş adresini belirleyen, bu siteyi kuran, işleten, ticari şirkettir. Başka bir şahıs kurum, kuruluş tarafından bu işlem yapılmamaktadır. Sadece ve sadece bahse konu şirket tarafından yeni ve güncel giriş adresi belirlenmektedir. Adres belirlenip, site hizmete açıldığında, sosyal medya hesaplarından yani bu sitenin sosyal medya hesaplarından duyurulmaktadır. Adres belirlenip, site hizmete açıldığında; müşteri hizmetleri üye olanlara hemen SMS ve elektronik posta ile yeni ve güncel giriş adresini duyurur. Aynı şekilde sitemiz sizlerin karşısına, mutlaka  linki şeklinde bir bağlantı adresi çıkaracaktır.

Yorum yapın