Handikap Spor Bonusları

Handikap spor bonusları kuralları neler? Çevrim için hangi şartlar uygulanır? Bonuslar nereden talep edilir? Sitenin tüm yatırım bonuslarına ilişkin açıklama yazımızda yer alıyor!

Handikap spor bahisleri için hem canlı hem de diğer oyun türlerine yönelik olarak oyunların oynatılması için uygun platformun sunulmasını sağlayan bir sitedir. Ayrıca firmanın Curaçao eGaming 1668/JAZ numaralı lisansı ile denetimleri sağlanırken bonusları ile ekstra kazançlı bir ortamın elde edilmesi amaçlanmaktadır.

[maxbutton id=”1″ url=”https://cixi.bio/hdkpblog” text=”Giriş Yap!” ] 

Handikap Spor Bonusları Kuralları

Spor bonusları için belirli bazı genel kurallar vardır. Bu kurallar şu şekildedir;

  • Firmanın içerisinde yer alan bonusların alınması için minimum sınır vardır. Ancak minimum sınırı karşılamayan kişiler bonustan yararlanamaz.
  • Firma istediği zaman herhangi bir haber vermeden bonusları, içeriklerini ve benzeri durumları değiştirebilmektedir. Ayrıca burada sorumluluk üyelerin olacaktır.
  • Bonuslar temel olarak eğlence amaçlı verilmektedir. Suiistimal edildiği anlaşılır ise hesap sahibinin hesabının kapatılması ya da bonuslarının silinmesi gibi firma hakları vardır.
  • Alınan bonuslar çevrim şartları tamamlanana kadar yalnızca spor oyunlarında kullanılabilmektedir.
  • Firma tarafından belirtilmediği sürece bonuslar birleştirilemez, aynı anda iki farklı bonus kullanılamaz.
Handikap Spor Bonusları
Handikap Spor Bonusları

Çevrim Şartları

Firma içerisinde yer alan bazı bonuslar çevrim şartlarına sahiptir. Ayrıca çevrim şartları tamamlanmayan bonusların bakiye olarak kullanılması ya da para olarak çekilmesi mümkün olmayacaktır.  Handikap sosyal medya üzerinden güncel giriş linkini öğrenebilirsiniz.

Handikap spor bonusları için çevrim şartları kullanılacak olan bonus türü için değişiklik gösterir. Bonusun içerisinde belirtilen sayı kadar çevrim yapılmalıdır. Ayrıca günümüzde bu sayılar 5 kat, 9 kat ve 10 kat olacak kadar düşüktür.

Çevrim şartlarında en az 1.30 oranlarından kupon oluşturulması gerekir. Bazı çevrim şartları için ise bu oran 1,90 olarak belirlenmiştir. Ancak bu belirlenen sınırların altında yapılan işlemler geçersiz olarak kabul edilecektir.

Bonus Talep

Handikap spor bonusları talep edilmesi için canlı destek ekibimiz ile bağlantı kurmanız gerekmektedir. Tüm bonuslar için uygun şartlar taşımanız durumunda canlı destekten ilgili bonusu almak için başvuruda bulunabilmektesiniz. Bunun yanı sıra tüm sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz canlı destek hattımıza bağlanarak.

Not: Yatırım bonusu almak için minimum yatırım miktarının yüklenmesinin ardından herhangi bir harcama yapılmadan bonus talebinde bulunulması gerekir. Aksi takdirde o yatırım için bonus alamazsınız.