Handikap Yeni Giriş Adresi

Handikap yeni giriş adresi hangi sayı oldu? 2022 yılı için en yeni giriş adresleri! Handikap sitesinin giriş adresinin değişim sebebi nedir? Firma güvenilir mi? Tüm sorularınızın yanıtları burada!

İngiltere merkezli olan Handikap sitesi online olarak gerçek para ile kumar oyunlarının oynamayı sağlamakta olan en yeni platformlardan biridir. Firmanın 1668/JAZ Curaçao eGaming lisansı ile Curaçao Hükümeti tarafından denetimli bir yapısının bulunduğu görülmektedir.

[maxbutton id=”1″ url=”” text=”Giriş Yap!” ]

Handikap Yeni Giriş Kaç Oldu?

Sitenin giriş adresi değiştikçe web sitenin domainin içerisinde yer alan sayı da değiştirilmektedir. Örneğin, diyelim ki firmanın günümüzde kullanmakta olduğu en güncel domaini 200handikap.com şeklindedir. Bir sonraki domain 201handikap.com olacaktır.

Handikap yeni giriş adresi değiştikçe sayı ilerler. Bu nedenle de firmaya ulaşmak isteyen bir kişi doğrudan sitenin en güncel sayısını bulması gerekmektedir.

Eğer firmanın son giriş adresini biliyorsanız içerisinde yer alan sayının içerisine 1 eklemeniz sizi doğrudan en güncel sayıya götürecektir.

Firmanın giriş adresi farklı aralıklar ile değiştiği için doğrudan bir sayının söylenmesi mümkün olmayacaktır. https://twitter.com/HandikapSocial1 linki ile Twitter üzerinden en güncel giriş adresini öğrenebilir ya da https://wa.me/447474900013 linki ile firmanın Whatsapp hattından bulunduğunuz tarihteki en güncel giriş adresini danışabilirsiniz.

 

Handikap Yeni Giriş Adresi
Handikap Yeni Giriş Adresi

Handikap 2022

Handikap yeni giriş adresi ile firmanın en yeni 2022 adreslerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2022 yılında hala hizmet vermeye devam eden firma günümüzde yeni giriş adreslerinin oluşturulmasını sağlıyor.

Firmanın giriş adresi ne aralıklarla kapatılır belli değildir. Bu nedenle bu konuda net bir sayının söylenilmesi mümkün değildir. Ancak 2022 yılı içerisinde firmanın 200 – 500 arasındaki sayıları kullanması bekleniyor. Handikap sosyal medyalarına ulaşmak için tıklayın!

Güvenilir Mi?

Firmanın güvenilir olduğunu anlamak için lisansına bakmamız gerekir. Firmanın web sitesinin içerisinde 1668/JAZ numaralı Curaçao eGaming lisansının bulunduğu yer alıyor.

Bunun yanında firmanın yorumlarına baktığımızda güvenliği etkileyen herhangi bir durum ile karşılaşmıyoruz.

Handikap yeni giriş adresi değişmesi firmanın güvenilir olmaması ile ilgili değildir. Ayrıca yurtdışı lisanslı olan en güvenilir firmalar dahi aynı problem ile karşılaşmaktadır. Bu durumun nedeni site lisanslarının ülkemizde geçerli olmamasıdır.

Ayrıca her zaman canlı destek hattımıza bağlanarak dilediğiniz bilgiyi alabilmektesiniz.